See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka lednic, mrazáků a vybavení pro kryogenní sklad LERCO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka lednic, mrazáků a vybavení pro kryogenní sklad pro Přírodovědeckou a Lékařskou fakultu Ostravské univerzity dle Technické specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o veřejnou zakázku financovanou z prostředků Státního fondu životního prostředí České republiky, z projektu Operačního programu Spravedlivá transformace s názvem Life Environment Research Center Ostrava (LERCO) s reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Součástí nabídky musí být podrobná a přesná specifikace nabízeného předmětu plnění pro jednotlivé části veřejné zakázky minimálně v rozsahu parametrů požadovaných v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace předmětu plnění. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, formuláři Nabídka, obchodních podmínkách a v Příloze č. 1.
Interne Kennung: 160/90162/VZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Lednice a mrazáky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Lednic a mrazáků.
Interne Kennung: 160/90162/VZ/2025 - část 4
Los: LOT-0003
Titel: Hlubokomrazící box včetně vestaveb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Hlubokomrazících boxů včetně vestaveb.
Interne Kennung: 160/90162/VZ/2025 - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Programovatelný zamrazovač
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Programovatelného zamrazovače.
Interne Kennung: 160/90162/VZ/2025 - část 2
Los: LOT-0001
Titel: Dewarova nádoba včetně vestaveb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Dewarovy nádoby včetně vestaveb.
Interne Kennung: 160/90162/VZ/2025 - část 1