278414-2026 - Ergebnis
Dänemark – Zählerablesung – Udbud af forbrugsmålere af udlejningsejendomme
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af forbrugsmålere af udlejningsejendomme
BeschreibungUdbuddet omhandler en samlet løsning bestående af levering og opsætning af målere, løbende aflæsning af målere, udarbejdelse af forbrugsregnskaber samt levering af løbende forbrugsdata til lejer jf. gældende bekendtgørelse BEK nr. 563.
Interne KennungHolbæk Kommune
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. udbudsloven, lov nr. 10 af 06/01/2023, hvilket betyder, at enhver kan afgive tilbud.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65500000 Zählerablesung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38550000 Zähler
5. Los
LosLOT-0000