278437-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Zavedení systému Privileged Access Management (PAM)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZavedení systému Privileged Access Management (PAM)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace systému Privileged Access Management určeného k zabezpečení a řízení privilegovaných přístupů administrátorských účtů v prostředí Zadavatele.
Interne Kennung8 PAM software
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001