See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa foteli obrotowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą foteli obrotowych w ramach zawartej umowy ramowej dla komórek i jednostek organizacyjnych Policji województwa wielkopolskiego. Ilość foteli będących przedmiotem zamówienia została określona w opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Ilości te mogą ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu, w zależności od zaoferowanych cen wynikających ze złożonych ofert. Zamawiający będzie nabywał fotele za kwotę nieprzekraczającą wartości umowy ramowej.
Vorherige Bekanntmachung: 443649-2025
Interne Kennung: ZZP.2380.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
5. Los
Los: LOT-0001