See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na provádění lesnických činností pro období 2023-2027 II
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou služby v oblasti lesnických činností: V kategorii Pěstební činnosti Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, vč. dodávek zadavatelem specifikovaných chemických přípravků, pletiva a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností. V kategorii Těžební činnosti Těžební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s těžbou, manipulací a soustřeďováním vyrobeného dříví.
Vorherige Bekanntmachung: 53022-2024
Interne Kennung: UM/4328/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0026
Titel: Těžební činnosti č. 125365
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125365
Interne Kennung: 7544
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Los: LOT-0027
Titel: Pěstební činnosti č. 725000
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 725000
Interne Kennung: 7585
Los: LOT-0019
Titel: Těžební činnosti č. 125035
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125035
Interne Kennung: 7434
Los: LOT-0033
Titel: Těžební činnosti č. 225166
Beschreibung: Těžební činnosti č. 225166
Interne Kennung: 7601
Los: LOT-0032
Titel: Těžební činnosti č. 225165
Beschreibung: Těžební činnosti č. 225165
Interne Kennung: 7600
Los: LOT-0031
Titel: Těžební činnosti č. 225135
Beschreibung: Těžební činnosti č. 225135
Interne Kennung: 7599
Los: LOT-0030
Titel: Těžební činnosti č. 225005
Beschreibung: Těžební činnosti č. 225005
Interne Kennung: 7598
Los: LOT-0029
Titel: Pěstební činnosti č. 525301
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 525301
Interne Kennung: 7587
Los: LOT-0028
Titel: Pěstební činnosti č. 225162
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 225162
Interne Kennung: 7586
Los: LOT-0034
Titel: Těžební činnosti č. 225325
Beschreibung: Těžební činnosti č. 225325
Interne Kennung: 7602
Los: LOT-0002
Titel: Pěstební činnosti č. 125161
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 125161
Interne Kennung: 7456
Los: LOT-0025
Titel: Těžební činnosti č. 125317
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125317
Interne Kennung: 7542
Los: LOT-0024
Titel: Těžební činnosti č. 225161
Beschreibung: Těžební činnosti č. 225161
Interne Kennung: 7532
Los: LOT-0023
Titel: Těžební činnosti č. 525601
Beschreibung: Těžební činnosti č. 525601
Interne Kennung: 7518
Los: LOT-0022
Titel: Těžební činnosti č. 125115
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125115
Interne Kennung: 7481
Los: LOT-0021
Titel: Pěstební činnosti č. 125301
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 125301
Interne Kennung: 7458
Los: LOT-0020
Titel: Těžební činnosti č. 125155
Beschreibung: Těžební činnosti č. 125155
Interne Kennung: 7440