See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie ścieków przemysłowych (odcieków) pochodzących z RZUOK w Machnaczu do punktu zlewnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Wodno – Ściekowej GEA-NOVA Sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie ścieków przemysłowych (odcieków) pochodzących z Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu, gm. Brześć Kujawski do punktu zlewnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Wodno – Ściekowej GEA-NOVA Sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie. Zadanie realizowane będzie poprzez odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę ścieków przemysłowo – biodegradowalnych powstałych w wyniku eksploatacji RZUOK w Machnaczu ze zbiornika bezodpływowego o pojemności 30 m3. Przewidywana ilość ścieków przemysłowych (odcieków) do odbioru w okresie realizacji umowy wynosi 23 000 m3. Powyższa ilość jest ilością orientacyjną.
Interne Kennung: BZ/ZP.WR.04/09/12/24
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie ścieków przemysłowych (odcieków) pochodzących z Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu, gm. Brześć Kujawski do punktu zlewnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Wodno – Ściekowej GEA-NOVA Sp. z o.o. z siedzibą w Józefowie.Zadanie realizowane będzie poprzez odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę ścieków przemysłowo – biodegradowalnych powstałych w wyniku eksploatacji RZUOK w Machnaczu ze zbiornika bezodpływowego o pojemności 30 m3. Przewidywana ilość ścieków przemysłowych (odcieków) do odbioru w okresie realizacji umowy wynosi 23 000 m3. Powyższa ilość jest ilością orientacyjną.