278509-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Dodávky reagencií s výpůjčkou analyzátorů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky reagencií s výpůjčkou analyzátorů
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky reagencií a spotřebního materiálu pro rutinní biochemická a imunochemická vyšetření po dobu 4 let s bezplatnou výpůjčkou 4 ks automatických analyzátorů včetně příslušenství. Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž a uvedení do provozu včetně instruktáže a všech požadovaných a souvisejících nákladů spojených s plněním této veřejné zakázky. Součástí výpůjčky je připojení do laboratorního informačního systému a plná servisní podpora.
Interne KennungÚN 05/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte, 33694000 Diagnostika
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku dle §100 odst1) zákona č. 134/2016. Spektrum požadovaných vyšetření podle přílohy č. 1 této smlouvy a tedy dodávaných reagencií může být rozšířeno podle potřeb kupujícího v průběhu trvání smlouvy. Cenová kalkulace vyšetření bude předmětem písemného dodatku smlouvy. Cena bude stanovena v souladu se zákonem č. 136/2016 o zadávání veřejných zakázek v platném znění.