See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 355 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 355 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2019/142/4459
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 108 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary,LS Horní Blatná R12,R18
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 108 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Karlovy Vary,LS Horní Blatná R12,R18
Interne Kennung: 099/2019/142/4456
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 232 v kategorii 2 - Těžba harvestorovou technologií - probírky II.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 232 v kategorii 2 - Těžba harvestorovou technologií - probírky II.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/4455
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 6 Hartmanice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 154 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 6 Hartmanice
Interne Kennung: 099/2019/142/4453
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 98 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R13- Zlatý kopec kombinace harvestor + UKT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 98 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R13- Zlatý kopec kombinace harvestor + UKT
Interne Kennung: 099/2019/142/4452
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 234 v kategorii 2 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Frymburk PMU
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 234 v kategorii 2 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Frymburk PMU
Interne Kennung: 099/2019/142/4458
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 73 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno - LS Náměšť n.Oslavou - revír Osová 2.Q.2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 73 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno - LS Náměšť n.Oslavou - revír Osová 2.Q.2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4441
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 356 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2026 č.3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 356 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2026 č.3
Interne Kennung: 099/2019/142/4460
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 26 - 211 - DNS Výroba dříví na OM LS Vsetín, revír Lukov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 26 - 211 - DNS Výroba dříví na OM LS Vsetín, revír Lukov
Interne Kennung: 099/2019/142/4415
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 109 v kategorii 6 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Sedliště
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 109 v kategorii 6 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Přimda, revír Sedliště
Interne Kennung: 099/2019/142/4466