2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění kapacit IT odborníků pro poskytování implementačních služeb pro projekt Kontaktní centrum veřejné správy pro Digitální a informační agenturu_
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější, na jejímž základě budou uzavírány dílčí smlouvy na služby týkající se předmětu plnění vymezeného níže. Dílčí smlouvy mohou být uzavírány až do finančního limitu rámcové dohody, který je 21.000.000,- Kč bez DPH. Limit se také vztahuje na jednotkové ceny uvedené v nabídce vybraného dodavatele, které v rámci plnění nemohou být překročeny. Předmětem plnění je zajištění služby v podobě dále definovaných IT odborníků v jednotlivých rolích a uvedených předpokládaných kapacit potřebných pro implementaci vybraných služeb KCVS, a to průběžně dle požadavků Zadavatele v období do 31.5.2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00010301