2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terreinonderhoud kernen en onderhoud van bermen en watergangen
Beschreibung: Het uitvoeren van terreinonderhoud en onderhoud van bermen en watergangen ten behoeve van Gemeente Midden-Delfland. 4 percelen
Interne Kennung: 11332/LH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: terreinonderhoud in kern Schipluiden
Beschreibung: Terreinonderhoud in kern Schipluiden Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie opties tot verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: terreinonderhoud in kern Den Hoorn
Beschreibung: Terreinonderhoud in kern Den Hoorn Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: terreinonderhoud in kern Maasland
Beschreibung: Terreinonderhoud in kern Maasland Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: onderhoud van bermen en watergangen en knotten van bomen in het buitengebied, inclusief onderhoud aan verhardingen
Beschreibung: Onderhoud van bermen en watergangen en knotten van bomen in het buitengebied, inclusief onderhoud aan verhardingen Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 4