278590-2025 - Wettbewerb
Polen – Haushaltsgeräte – Dostawa sprzętu stołowo-kuchennego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu stołowo-kuchennego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu stołowo - kuchennego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny ze wskazanymi przez Zamawiającego normami oraz wymaganiami szczegółowo określonymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. 3.Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w Rozdziale IV ust. 2 SWZ kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”.
Interne Kennung: Nr sprawy 17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Dostawa talerzy porcelanowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa talerzy porcelanowych wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Talerz porcelanowy głęboki 22-25 cm / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Talerz porcelanowy płytki 24-27 cm / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji: 10 500), - Talerz porcelanowy deserowy 17-20 cm / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500/ zamówienie w opcji: 10 500).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa talerzy porcelanowych w ilości: - Talerz porcelanowy głęboki 22-25 cm / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Talerz porcelanowy płytki 24-27 cm / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji: 10 500), - Talerz porcelanowy deserowy 17-20 cm / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500/ zamówienie w opcji: 10 500).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa kubków porcelanowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kubków porcelanowych wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Kubek porcelanowy 0,25-0,35 l bez ucha / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa kubków porcelanowych w ilości: - Kubek porcelanowy 0,25-0,35 l bez ucha / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa kompotierek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompotierek wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Kompotierka / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500).
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa kompotierek w ilości: - Kompotierka / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa sztućców stołowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sztućców stołowych wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Łyżka stołowa nierdzewna / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Widelec stołowy nierdzewny/ 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Nóż stołowy nierdzewny/ 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Łyżeczka stołowa nierdzewna/ 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500).
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa sztućców stołowych w ilości: - Łyżka stołowa nierdzewna / 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Widelec stołowy nierdzewny/ 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Nóż stołowy nierdzewny/ 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500), - Łyżeczka stołowa nierdzewna/ 14 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 3 500 / zamówienie w opcji; 10 500).
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa tac do serwowania posiłków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tac do serwowania posiłków wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Taca prostokątna / 1 600 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 500 / zamówienie w opcji; 1100), - Taca trapezowa/ 4 973 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 1 973 / zamówienie w opcji; 3 000),
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa tac do serwowania posiłków w ilości: - Taca prostokątna / 1 600 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 500 / zamówienie w opcji; 1100), - Taca trapezowa/ 4 973 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 1 973 / zamówienie w opcji; 3 000).
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – Dostawa koszyczków do chleba
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koszyków do chleba wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Koszyczek do chleba /5 410 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 1 350 / zamówienie w opcji; 4 060).
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa koszyczków do chleba w ilości: - Koszyczek do chleba /5 410 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 1 350 / zamówienie w opcji; 4 060).
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – Dostawa ekspozytorów do przypraw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ekspozytorów do przypraw wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Ekspozytor do przypraw /150 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 50/ zamówienie w opcji; 100).
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa ekspozytorów do przypraw w ilości: - Ekspozytor do przypraw /150 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 50/ zamówienie w opcji; 100).
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 – Dostawa dyspensera do serwetek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dyspensera do serwetek wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup tac żołnierskich, nakryć stołowych i sztućcy dla jednostek wojskowych Sił Zbrojnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: - Dyspenser do serwetek /150 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 50/ zamówienie w opcji; 100).
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział IV Opis części zamówienia" ust. 2 SWZ.) – kolumna „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych w kolumnie „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa dyspensera do serwetek w ilości: - Dyspenser do serwetek /150 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 50/ zamówienie w opcji; 100).