See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: cursusdrukwerk en handboeken voor UCLL
Beschreibung: In 2014 ontstond de Hogeschool UCLL door de fusie van de voormalige Katholieke Hogeschool Limburg (KHLim), de Katholieke Hogeschool Leuven (KHLeuven) en Groep T (lerarenopleiding). Hogeschool UCLL (UC Limburg Vzw en UC Leuven Vzw) biedt 20 graduaten, 22 bacheloropleidingen en 9 bachelor-na-bachelor opleidingen aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met 16.000 studenten en 1.750 medewerkers is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Mensen en ideeën in beweging brengen door ruimte te geven aan innovatief denken en samenwerken, dat is de visie van de hogeschool, dat is moving minds. De naam toont de internationale ambitie: UCLL, voluit University Colleges Leuven-Limburg, wil solide opleidingen aanbieden, georiënteerd op kwaliteit en met de blik naar buiten gericht, op de Euregio en verder. UCLL behoort tot de Associatie KU Leuven en is partner in de E³UDRES² alliantie. UCLL wenst een leverancier aan te stellen voor het leveren van cursus- en examendrukwerk, boeken en andere leermaterialen voor studenten, opleidingen en bibliotheken van hogeschool UCLL. Om de strategische prioriteiten te kunnen realiseren is kwaliteitsvol studiemateriaal onontbeerlijk. Elke docent heeft, in samenspraak met de opleiding, de verantwoordelijkheid om aangepast, kwaliteitsvol studiemateriaal aan te bieden, dit zowel digitaal (in het kader van duurzaamheid), als geprint. UCLL kiest voor een hedendaagse, studentvriendelijke service. Dit wil zeggen dat de student slechts op 1 platform via een webshop alle benodigde handboeken, cursussen en bepaald didactisch materiaal kan aankopen en meteen betalen. Leveren van het materiaal gebeurt bij voorkeur via thuislevering (bij grote bestellingen automatisch) of via een afhaalpunt (in de winkel van de leverancier of tijdens de campus pop-ups). We kiezen voor een aankoopprocedure in één perceel, omdat we wensen te werken met één bestelplatform/webshop. De dienst kan geleverd worden via een samenwerkingsverband tussen een boekhandel en drukker, waarbij samen een dossier ingediend wordt en één van de twee de lead neemt. Of één partner dewelke beide diensten kan aanbieden.
Interne Kennung: PPP0Q7-182/6046/AP25006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AP25006_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22111000 Schulbücher, 22110000 Gedruckte Bücher