2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia wraz z montażem w wybranych pomieszczeniach budynku szkoły w Parzniewie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia wraz z montażem w wybranych pomieszczeniach budynku szkoły w Parzniewie, z podziałem na: Część 1. Zakup, dostawę i montaż mebli gotowych, wyposażenia uzupełniającego, elementów dodatkowych oraz urządzeń czyszczących. Część 2. Dostawę i montaż zabudów oraz mebli na wymiar, opisanych w projekcie jako meble indywidulane wraz ze sprzętem do zabudowy (zlewozmywaki, baterie, lodówki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze, mikrofale, oświetlenie podszafkowe).
Interne Kennung: ZP.271.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Zakup, dostawę i montaż mebli gotowych, wyposażenia uzupełniającego, elementów dodatkowych oraz urządzeń czyszczących.
Beschreibung: 1. Część 1. Zakup, dostawę i montaż mebli gotowych, wyposażenia uzupełniającego, elementów dodatkowych oraz urządzeń czyszczących. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z projektem aranżacji wnętrz w zakresie wyposażania dla wybranych pomieszczeń budynku szkoły w Parzniewie oraz specyfikacjami szczegółowymi (zawartymi w projekcie aranżacji wnętrz).
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Dostawę i montaż zabudów oraz mebli na wymiar, opisanych w projekcie jako meble indywidulane wraz ze sprzętem do zabudowy (zlewozmywaki, baterie, lodówki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze, mikrofale, oświetlenie podszafkowe).
Beschreibung: 1. Część 2. Dostawę i montaż zabudów oraz mebli na wymiar, opisanych w projekcie jako meble indywidulane wraz ze sprzętem do zabudowy (zlewozmywaki, baterie, lodówki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze, mikrofale, oświetlenie podszafkowe). 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z projektem aranżacji wnętrz w zakresie wyposażania dla wybranych pomieszczeń budynku szkoły w Parzniewie oraz specyfikacjami szczegółowymi (zawartymi w projekcie aranżacji wnętrz).
Interne Kennung: Część 2.
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel