See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu KUZB, zabezpieczeń TZ1 i pomiarów specjalnych w zakresie części centralnej i obiektowej na bloku nr 1 i 10 w Enea Wytwarzanie sp. z o.o. Lokalizacja - Świerże Górne.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Modernizacja systemu KUZB, zabezpieczeń TZ1 i pomiarów specjalnych w zakresie części centralnej i obiektowej na bloku nr 1 i 10 w Enea Wytwarzanie sp. z o.o. Lokalizacja - Świerże Górne.
Interne Kennung: NLP-SD.2112.1.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001