2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka humanoidních robotů pro vědecké a výzkumné účely a pro výzkum a vývoj řídicích systémů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 humanoidních robotů pro realizaci výzkumu a vývoje řídicích systémů na bázi umělé inteligence určených pro projektovou činnost a propagaci a 2 humanoidních robotů pro testování řídicích systémů na bázi umělé inteligence určených pro magisterské a doktorské studium.
Interne Kennung: 198/Pob/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft, 42410000 Hebezeuge und Fördermittel, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Část 1: Humanoidní robot pro realizaci projektů vědy a výzkumu na bázi umělé inteligence
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 humanoidních robotů pro realizaci výzkumu a vývoje řídicích systémů na bázi umělé inteligence určených pro projektovou činnost a propagaci. Součástí předmětu plnění je také doprava do místa plnění a instalace zařízení.
Interne Kennung: 198a/Pob/2026
Los: LOT-0003
Titel: Část 2: Humanoidní robot pro testování řídicích systémů na bázi umělé inteligence pro výukové a propagační účely
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 humanoidních robotů pro testování řídicích systémů na bázi umělé inteligence určených pro magisterské a doktorské studium. Součástí předmětu plnění je také doprava do místa plnění a instalace zařízení.
Interne Kennung: 198b/Pob/2026