See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody pro část 3D Veřejné zakázky, přičemž bude uzavřena Rámcová dohoda s jedním dodavatelem, pro účely dodávek instrumentárií pro zadavatele.
Interne Kennung: Úrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení na veřejnou zakázku rozdělenou na části.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 3D – Instrumentária – KA 5 – Kurzy artroskopie: pokročilý kurz
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky pro část 3D bude dodávka instrumentárií pro kurzy KA 5 – kurzy artroskopie: pokročilý kurz, a to dle seznamu instrumentárií tvořícím přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o 4 kadaverozní kurzy, které budou probíhat v Praze.
Interne Kennung: Část 3D – Instrumentária – KA 5 – Kurzy artroskopie: pokročilý kurz