2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plastové kabelové skříně II
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou dodávky plastových kabelových skříní. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 21792-2019
Interne Kennung: Plastové kabelové skříně II
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Část A - Plastové kabelové skříně SP, SS, SV
Interne Kennung: A
Los: LOT-0003
Titel: Část B - Plastové kabelové rozvodné skříně SR, SD (rozpojovací jistíci)
Interne Kennung: B