2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bermen Maaien
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: PRJ-2400370
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het maaien van bermen en taluds. b. het op rillen zetten en afvoeren van het vrijgekomen maaisel c. het schonen van watergangen. d. het afvoeren van maaisel uit de watergang.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomsten worden afgesloten voor een periode tot en met 31 december 2027, met een optie tot verlenging van tweemaal één jaar. De maximale looptijd bedraagt daarmee circa 3 jaar en 6 maanden.