See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 32 miesięcy – Pakiet C – Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej
Beschreibung: Utrzymanie i remonty sterowań, zabezpieczeń oraz AKPiA urządzeń i instalacji w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 32 miesięcy – Pakiet C – Przegląd techniczny systemów sygnalizacji pożarowej
Vorherige Bekanntmachung: 142315-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse
5. Los
Los: LOT-0001