2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, rok produkcji 2026 wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla pracowników Zamawiającego.
Interne Kennung: 02/DEiBS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001