2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na prostředky ICT v resortu Ministerstva financí
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude pořízení: a) osobních počítačů; přenosných počítačů, počítačových monitorů a konzolí, tabletů, skenerů; součástí, příslušenství a doplňků pro počítače, b) serverů, c) napájecích lišt, rackerů (racků, rozvaděčů pro servery), rackových skříní a dalšího obdobného vybavení technologických místností, d) telekomunikačních zařízení a infrastruktury, síťových zařízení a komponent, e) archivovacích a čtecích zařízení a počítačových paměťových jednotek; diskových polí a f) speciálních nepřerušitelných zdrojů energie (označovaných jako zdroje UPS – Uninterruptible Power Supplies) a pohotovostních zdrojů energie (zejména diesel agregátů), g) klimatizace (chlazení) zejména pro zařízení dle písm. b) až f), h) dalšího hardware spadajícího pod uvedené CPV kódy. Společně s plněním dle předchozího odstavce lze také pořídit: a) operační systém a další software, který je obvyklé dodávat společně s hardwarem, b) implementaci programového vybavení a c) údržbu a opravy programového vybavení a výpočetní podpory, d) instalace a montáž pořizovaného plnění a e) zajištění ekologické likvidace nahrazované technologie.
Vorherige Bekanntmachung: 72940-2026
Interne Kennung: MF-3849/2018/6602
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233132 Festplattenlaufwerke, 30213200 Tablettcomputer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 38520000 Scanner, 30213000 Personalcomputer, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30233140 Direktzugriffspeicher, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30213100 Tragbare Computer, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30234000 Speichermedien, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 31682500 Notstromausstattung, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32500000 Fernmeldebedarf, 42512000 Klimaanlagen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72610000 Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva 2-2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky, konkrétně 15 ks notebooků včetně stejného množství monitorů, dokovacích stanic, brašen a příslušenství (dále jen „jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky“). Jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky včetně jejich technických podmínek jsou podrobně specifikovány v Příloze č. 2 Výzvy.
Interne Kennung: Č.j.: MF-5864/2026/6602
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30237000 Teile und Zubehör für Computer