See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze - 210/2025/RZ1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t z napędem 4x4 dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do Projektu Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 814293-2025
Interne Kennung: PZP/TD-OJG/10535/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa samochodów o DMC do 3.5t z napędem 4x4 typu pick-up trudny teren ( 2 osobowy) - 6 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do Projektu Umowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa samochodów o DMC do 3.5t z napędem 4x4 typu pick-up trudny teren ( 5 osobowy) - 4 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawa samochodów o DMC do 3.5t z napędem 4x4 typu pick-up trudny teren ( 4 osobowy) - 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 3