2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Hulpmiddelen DROSZ
Beschreibung: De gemeenten Dalfsen, Raalte, Ommen, Staphorst en Zwartewaterland (DROSZ) wensen met het doorlopen van deze aanbestedingsprocedure één Opdrachtnemer te contracteren. De ingangsdatum van de nieuw af te sluiten overeenkomsten is voor Dalfsen-Raalte-Staphorst-Zwartewaterland 1 januari 2027 en voor Ommen vanaf 1 juni 2027. De vijf gemeenten samen vormen de opdracht waarvan de geraamde opdrachtwaarde € 27.100.000,- is over de gehele looptijd (incl. de verlengopties).
Interne Kennung: 23.GZ.203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.