See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wyposażenia w ramach przedsięwzięcia pn.: „Rozwój i modernizacja infrastruktury Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. niezbędnej do sprawowania opieki w ramach pierwszego poziomu zabezpieczenia Krajowej Sieci Kardiologicznej"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i wyposażenia (zwanym dalej asortymentem lub wyrobem) w ramach przedsięwzięcia pn.: „Rozwój i modernizacja infrastruktury Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. niezbędnej do sprawowania opieki w ramach pierwszego poziomu zabezpieczenia Krajowej Sieci Kardiologicznej. Realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych"”.Nr KPOD.07.02-IP.10-0277/25/KPO/2077/2026/207 Wyroby objęte zamówieniem podzielone są na dwadzieścia dwa (22) pakiety stanowiące odrębne części zamówienia: Część 1. Aparat EKG wraz z wózkiem,Część 2. Kardiomonitor (1),Część 3. Aparat USG (1), Część 4. Aparat USG (2),Część 5. Aparat USG (3),Część 6. Zestawy komputerowe i monitory,Część 7. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe, Część 8. Stanowisko do odczytywania holterów,Część 9. Defibrylator (1),Część 10. Pompa ze stacją,Część 11. Wózek na sprzęt,Część 12. Holter EKG,Część 13. Holter Ciśnienia,Część 14. Spirometr ze strzykawką ,Część 15. Defibrylator (2),Część 16. Meble medyczne (1),Część 17. Meble medyczne (2),Część 18. Kardiomonitor (2),Część 19. Kardiomonitor (3),Część 20. Kardiomonitor do rzutów serca,Część 21. Łóżka,materace,szafki (1),Część 22. Łóżka,materace,szafki (2)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192120 Krankenhausbetten, 38423000 Druckmessgeräte, 33123200 Elektrokardiografen, 33112200 Ultraschallanlage, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat EKG wraz z wózkiem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest dostawa Aparatu USG wraz z wózkiem dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.1 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Titel: Kardiomonitor (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 2) jest dostawa Kardiomonitora (1) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.2 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0003
Titel: Aparat USG (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 3) jest dostawa Aparatu USG (1)dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.3 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0004
Titel: Aparat USG (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 4) jest dostawa Aparatu USG (2) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.4 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0005
Titel: Aparat USG (3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 15 jest dostawa Aparatu USG (3) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.5 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0006
Titel: Zestawy komputerowe i monitory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 6) jest dostawa Zestawów komputerowych i monitorów dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.6 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0007
Titel: Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 7) jest dostawa Urządzeń wielofunkcyjnych kolorowych dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.7 do Formularza oferty_ZMIANA (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0008
Titel: Stanowisko do odczytywania holterów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 8) jest dostawa Stanowisk do odczytywania holterów dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.8 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0009
Titel: Defibrylator (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 9) jest dostawa Defibrylatora (1) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.9 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0010
Titel: Pompa ze stacją
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 10) jest dostawa Pomp ze stacją dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.10 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0011
Titel: Wózek na sprzęt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 11) jest dostawa Wózka na sprzęt dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.11 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0012
Titel: Holter EKG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 12) jest dostawa Holterów EKG dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.12 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0013
Titel: Holter Ciśnienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 13) jest dostawa Holterów Ciśnienia dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.13 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0014
Titel: Spirometr ze strzykawką
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 14) jest dostawa Spirometru ze strzykawką dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.14 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0015
Titel: Defibrylator (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 15) jest dostawa Defibrylatora(2) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.15 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0016
Titel: Meble medyczne (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 16) jest dostawa Mebli medycznych (1) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.16 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0017
Titel: Meble medyczne (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 17) jest dostawa Mebli medycznych (2) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.17 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0018
Titel: Kardiomonitor (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 18) jest dostawa Kardiomonitora (2) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.18 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0019
Titel: Kardiomonitor (3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 19) jest dostawa Kardiomonitora (3) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.19 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0020
Titel: Kardiomonitor do rzutów serca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 20) jest dostawa Kardiomonitora do rzutów serca dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.20 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0021
Titel: Łóżka,materace,szafki (1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Części 21) jest dostawa Łóżek,materacy,szafek (1) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.21 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).
Los: LOT-0022
Titel: Łóżka,materace,szafki (2)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia (Część 22) jest dostawa Łóżek,materacy,szafek (2) dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia. Szczegółowy opis asortymentu i jego ilości określono w Załączniku nr 1.22 do Formularza oferty (Formularz asortymentowo-cenowy).