See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ocelové konstrukce pro venkovní vedení VN, NN
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky ocelových konstrukcí pro venkovní vedení VN, NN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách. Veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem Systém kvalifikace - Dodávky ocelových konstrukcí pro venkovní vedení VN, NN, ev. č. zakázky ve Věstníku veřejných zakázek: Z2020-037003.
Vorherige Bekanntmachung: 37003-2020
Interne Kennung: Ocelové konstrukce pro venk. vedení VN, NN II (2021-2025)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212300 Konstruktionen und Teile davon
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část E
Interne Kennung: E
Los: LOT-0004
Titel: Část D
Interne Kennung: D
Los: LOT-0003
Titel: Část C
Interne Kennung: C
Los: LOT-0001
Titel: Část A
Interne Kennung: A
Los: LOT-0002
Titel: Část B
Interne Kennung: B