27895-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Oczyszczanie miasta w roku 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOczyszczanie miasta w roku 2026
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje oczyszczanie miasta w roku 2026, w zakresie objętym umową i preliminarzem prac . 2. Usługa, obejmuje: 1) wykonywanie prac związanych z mechanicznym zamiataniem terenów miejskich w szczególności ulic, parkingów, zatok, placów, pasażów, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych, płyty Kopca, 2) sprzątanie i mechaniczne zamiatanie terenów miejskich w związku z organizacją uroczystości państwowych, imprez miejskich, pielgrzymek, odpustów miejskich itp., 3) utrzymanie porządku i czystości na placu targowym na os. Powstańców Śląskich, 4) zbieranie odpadów z poboczy dróg, 5) czyszczenie, opryskiwanie i odchwaszczanie chodników, 6) porządkowanie miejsc po kolizjach drogowych, 7) zbieranie śmieci i zanieczyszczeń z terenów zielonych, 8) utrzymanie w czystości placu i urządzeń przy ul. Karola Miarki wraz z myciem całego placu, 9) wywóz odpadów z koszy ulicznych oraz z koszy na przystankach, 10) montaż i demontaż koszy ulicznych, 11) ręczne zamiatanie przystanków autobusowych, 12) utrzymanie w czystości terenu po przykryciu rzeki Szarlejki, 13) usuwanie odpadów, 14) likwidacja dzikich wysypisk, 15) załadunek, rozładunek, transport odpadów biodegradowalnych wraz z ich utylizacją, 16) transport pozostałych materiałów wraz z ich załadunkiem i wyładunkiem oraz utylizacją.
Vorherige Bekanntmachung832172-2025
Interne KennungBZP.271.67.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001