278991-2025 - Ergebnis
Polen – Einsammeln von kommunalem Müll – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH I OBOJĘTNYCH.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH I OBOJĘTNYCH.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1. 2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ul. Wspólnej 1 o kodach: • 19 05 03; - część nr 1 • 17 09 04; - część nr 2 • 17 06 04; - część nr 3 Odpady posiadają postać stałą i są luzem (dotyczy części 1, 2, 3). 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 70272-2025
Interne Kennung: 1/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 1.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) wytworzony z odpadów zmieszanych komunalnych w szacunkowej ilości 2 500 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 19 05 03 mają być wykorzystane w procesies kładowania, odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 1.1/ZP/2025
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Los: LOT-0009
Titel: 2.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02, 17 09 03” w szacunkowej ilości 4 000 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 17 09 04 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 1.2/ZP/2025
Los: LOT-0010
Titel: 3.Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 17 06 04 - Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 w szacunkowej ilości 500 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 17 06 04 mają być wykorzystane w procesie składowania, odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 1.3/ZP/2025