See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania kompletnych wózków napędowych i tocznych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN76-048 i EN76-049 typu 22WE zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania kompletnych wózków napędowych i tocznych z elektrycznego zespołu trakcyjnego EN76-048 i EN76-049 typu 22WE zgodnie z Dokumentacją Systemu Utrzymania ( łącznie 10 wózków:4 napędowe, 6 toczne). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, został zawarty we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: By.240.2000.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji