2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal Medische Advisering (ISNV)
Beschreibung: De Sociaal Medische Advisering (SMA) ten behoeve van de uitvoering van de Wmo 2015, Participatiewet, onderwijs, Regeling gehandicaptenparkeerkaart en het leerlingenvervoer. Sociaal medische advisering voor 7 gemeenten.
Interne Kennung: INK/ISNV/210426
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sociaal medische advisering (exclusief gehandicaptenparkeerkaarten)
Beschreibung: Perceel 1 omvat de opdracht voor de Sociaal Medische Advisering (SMA) ten behoeve van de uitvoering van de Wmo 2015, Participatiewet, onderwijs en het leerlingenvervoer. Aanvullende deskundigheid wordt uitsluitend ingezet op verzoek van opdrachtgever. Deze opdracht zal worden uitgevoerd voor de gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten en Zeewolde. Sociaal medische advisering (excl. Regeling gehandicaptenparkeerkaarten) voor 7 gemeenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan door opdrachtgever eenzijdig twee keer met één jaar schriftelijk verlengd worden. Opdrachtgever zal opdrachtnemer uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de geldende looptijd van de overeenkomst schriftelijk in kennis stellen indien gebruik zal worden gemaakt door opdrachtgever van de verlengingsoptie. Als de verlengingsopties door opdrachtgever worden benut, eindigt deze overeenkomst van rechtswege op 31 augustus 2030.
Los: LOT-0002
Titel: Sociaal medische advisering inzake gehandicaptenparkeerkaarten
Beschreibung: Perceel 2 omvat de opdracht voor de Sociaal Medische Advisering (SMA) ten behoeve van de uitvoering van de Regeling Gehandicaptenparkeerkaart. Deze opdracht zal worden uitgevoerd voor de gemeenten Ermelo, Harderwijk, Putten en Zeewolde. Sociaal medische advisering inzake gehandicaptenparkeerkaarten) voor 4 gemeenten
Interne Kennung: 2