2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lockers - Etty Hillesum Lyceum
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren, plaatsen en installeren van lockers voor de locaties die binnen de overeenkomstperiode behoefte hebben aan nieuwe lockers. Opdrachtnemer dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Het doel is: Opdrachtgever wenst lockers aan te schaffen met een lange levensduur, robuuste constructie en hoge kwaliteit. Voor de nieuwbouw van locatie De Marke staan 1116 lockers begroot, voor de ruimtes op de begane grond en tweede verdieping voor gebruik door leerlingen en daarnaast een aantal personeelslockers. Locatie Stormink zal naar verwachting 1579 lockers aanschaffen. De aanschaf van locatie Stormink zal gefaseerd over de jaren plaatsvinden, naar verwachting in 2025 494 stuks voor Team 3 en opvolgende jaren batch 2 en 3 van gelijke omvang. Daarnaast is de verwachting dat locatie Boerhaave circa 1100 stuks zal afnemen in 2026 en locatie Het Vlier verwacht 1365 lockers af te nemen, in 2028. Voor locatie Arkelstein geldt dat zij 283 stuks verwachten nodig te hebben, het moment van afname is nog onduidelijk ivm de nieuwbouw (verwachting is in 2028/2029). Het grootste deel van de kluizen zijn voor gebruik door leerlingen en personeel. Op locatie Boerhaave en Het Vlier zullen naast eerder genoemde aantallen kluizen voor de Sportsectie worden geplaatst (met afmeting 160breed x92.5hoog x58 diep). Het zou dan gaan om totaal 32 stuks. Genoemde aantallen zijn een schatting en dienen om inschrijvers op gelijke basis te laten calculeren. Aan de genoemde omschrijving en aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De definitieve aantallen worden bij de definitieve bestelling bekend gemaakt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Lockers
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1