2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2025-0209 - Levering Afvalzakken
Beschreibung: In het kader van deze Aanbesteding is de Gemeente voornemens Afvalzakken in te kopen. Het project betreft de levering van verschillende soorten afvalzakken en verpakkingstape aan de Gemeente, met aandacht voor duurzaamheid, kwaliteit en efficiëntie. De exacte specificaties van de te leveren producten, zoals het type afvalzakken (bijvoorbeeld LDPE, MDPE, composteerbare, transparante zakken), trekbanden en bedrukking zijn terug te vinden in bijlage 4 en bijlage 5 van deze Leidraad. De Gemeente probeert door deze aanbesteding te voldoen aan de volgende onderliggende doelstellingen: •De Opdracht heeft als doel het bevorderen van duurzaamheid door het selecteren van afvalzakken en verpakkingstape die voldoen aan milieu- en duurzaamheidsnormen, zoals het gebruik van gerecycled materiaal en het bevorderen van de circulaire economie; •Het project beoogt de efficiëntie in het sorteerproces van afval te verbeteren, bijvoorbeeld door het gebruik van transparante zakken die het makkelijker maken om het soort afval te identificeren, waardoor de afvalverwerking sneller en accurater wordt; •De Overeenkomst moet bijdragen aan het behalen van gemeentelijke duurzaamheidsdoelen, zoals het reduceren van de CO2-uitstoot en het bevorderen van circulaire economieprincipes in het afvalbeheer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0000