See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o.
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132, aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie oraz zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. o wymaganiach i parametrach wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o. o wymaganiach i parametrach wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35
Interne Kennung: Część nr 35