2. Verfahren
Verfahren
Titel: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W RAMACH PONIŻSZEGO KONTRAKTU: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W UL. BRZEGOWEJ ORAZ W DROGACH DOJAZDOWYCH DO UL. ŁUŻYCKIEJ, BRZEGOWEJ, WIŚLANEJ W GMINIE ŁOMIANKI I PROJEKTU UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO – ŚCIEKOWEJ NA TERENIE GMINY ŁOMIANKI W RAMACH MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO W RAMACH POŻYCZKI WSPIERAJĄCA ZIELONĄ (...)
Beschreibung: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W RAMACH PONIŻSZEGO KONTRAKTU: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W UL. BRZEGOWEJ ORAZ W DROGACH DOJAZDOWYCH DO UL. ŁUŻYCKIEJ, BRZEGOWEJ, WIŚLANEJ W GMINIE ŁOMIANKI I PROJEKTU UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO – ŚCIEKOWEJ NA TERENIE GMINY ŁOMIANKI W RAMACH MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO W RAMACH POŻYCZKI WSPIERAJĄCA ZIELONĄ TRANSFORMACJĘ MIAST JEST FINANSOWANA ZE ŚRODKÓW KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI (KPO). UDZIELAMY JEJ NA PODSTAWIE UMOWY O POWIERZENIU ZAWARTEJ 5 KWIETNIA 2024 R. Z INSTYTUCJĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA REALIZACJĘ INWESTYCJI (IOI). DLA INWESTYCJI B3.4.1. Z KPO "INWESTYCJE NA RZECZ KOMPLEKSOWEJ ZIELONEJ TRANSFORMACJI MIAST" ROLĘ TĘ PEŁNI MINISTER WŁAŚCIWY DO SPRAW ROZWOJU REGIONALNEGO.
Vorherige Bekanntmachung: 536542-2025
Interne Kennung: JRP/ZWIK/ZP/PN/17/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W RAMACH PONIŻSZEGO KONTRAKTU: BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ W UL. BRZEGOWEJ ORAZ W DROGACH DOJAZDOWYCH DO UL. ŁUŻYCKIEJ, BRZEGOWEJ, WIŚLANEJ W GMINIE ŁOMIANKI I PROJEKTU UPORZĄDKOWANIE GOSPODARKI WODNO – ŚCIEKOWEJ NA TERENIE GMINY ŁOMIANKI W RAMACH MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO W RAMACH POŻYCZKI (...)