See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu elektronicznego oraz komputerowego w podziale na 4 części
Beschreibung: W ramach zamówienia zostaną zakupione: platformy kroczące w wersji podstawowej i zaawansowanej, okulary wirtualnej rzeczywistości, monitory interaktywne, komputery stacjonarne, duże zakrzywione monitory, laptopy do pracowni, roboty latające typu dron.
Vorherige Bekanntmachung: 1905-2025
Interne Kennung: ZPU.271.1.39.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 Pzp oraz art.7 ust.1 ustawy z 13.4.2022 o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5K Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z 31.7.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, dodanym Rozporządzeniem Rady (UE)2022/576 z 8.4.2022r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującą sytuację na Ukrainie. Zamawiający nie przewiduje wykluczenia wykonawcy na podstawie art. 109 Pzp. 2. Zamawiający nie wymaga złożenia wraz ofertą Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) oraz dodatkowego oświadczenia wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia. Zamawiający będzie żądał złożenia powyższych dokumentów wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia, wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zamawiający wezwie do złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych: a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art.108 ust.1 pkt 1 i 2 Pzp; art.108 ust.1 pkt 4 Pzp, dot. orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzoną nie wcześniej niż 6 m-cy przed jej złożeniem; b) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art.108 ust.1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z 16.2.2007 o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U.z 2020 poz.1076 i 1086), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; c) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art.125 ust.1 Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art.108 ust.1 pkt 3 Pzp, art.108 ust.1 pkt 4 Pzp dot.orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, art.108 ust. 1 pkt 5 Pzp dot.zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, art.108 ust.1 pkt 6 Pzp. 4/ Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: informacji z KRK, o której mowa w pkt 3 lit.a) składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie art.108 ust.1 pkt 1, 2 i 4 Pzp. 5/ Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt.4, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art.108 ust.1 pkt 1, 2 i 4 Pzp, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy. 6/ Dokumenty, o którym mowa w pkt.4-5 powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 m-cy przed ich złożeniem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34514700 Bewegliche Bohrplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa robotów latających typu drony
Beschreibung: Dostawa robotów latających typu drony
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa platform ruchowych
Beschreibung: Dostawa platform ruchowych
Haupteinstufung (cpv): 34514700 Bewegliche Bohrplattform
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego.
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa okularów wirtualnej rzeczywistości.
Beschreibung: Dostawa okularów wirtualnej rzeczywistości.
Haupteinstufung (cpv): 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz