279176-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego i łodzi ratowniczej dla OSP w Gminie Purda.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego i łodzi ratowniczej dla OSP w Gminie Purda.
BeschreibungNa przedmiot zamówienia składa się: Część 1 – Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP Purda. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji pojazdu z podwoziem 2026) ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem. Pojazd wyposażony w zbiornik wody o pojemności min. 5,0 m3. Kabina 6-osobowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ. Część 2 – Dostawa łodzi ratowniczej wraz z wyposażeniem dla OSP Butryny. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej łodzi ratowniczej wraz z wyposażeniem, wykonanej z polietylenu o konstrukcji typu „V”, kolor czerwony, rok produkcji 2026 wraz z fabrycznie nowym wózkiem (przyczepka) do transportu posiadającą homologację. Zamawiający dopuszcza wyprodukowanie łodzi z 2025 r. wraz z wózkiem (przyczepką) do transportu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung65875-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34521400 Rettungsboote
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP Purda.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji pojazdu z podwoziem 2026) ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem. Pojazd wyposażony w zbiornik wody o pojemności min. 5,0 m3. Kabina 6-osobowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ. 2. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. Wzmocnienie potencjału służb ratowniczych do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk o charakterze katastrofalnym i awarii chemiczno-ekologicznych w województwie warmińsko-mazurskim.
Interne KennungZP.271.4.2026 - Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Dostawa łodzi ratowniczej wraz z wyposażeniem dla OSP Butryny.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej łodzi ratowniczej wraz z wyposażeniem, wykonanej z polietylenu o konstrukcji typu „V”, kolor czerwony, rok produkcji 2026 wraz z fabrycznie nowym wózkiem (przyczepka) do transportu posiadającą homologację. Zamawiający dopuszcza wyprodukowanie łodzi z 2025 r. wraz z wózkiem (przyczepką) do transportu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ. 2. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. Wzmocnienie potencjału służb ratowniczych do prowadzenia akcji ratowniczych, usuwania skutków zjawisk o charakterze katastrofalnym i awarii chemiczno-ekologicznych w województwie warmińsko-mazurskim.
Interne KennungZP.271.4.2026 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 34521400 Rettungsboote