279182-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie usług przygotowania i dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług przygotowania i dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania i dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej leczących się w obiektach mieszczących się przy ul. Wyzwolenia 18, ul. Wyspiańskiego 21 oraz ul. E. Plater 17 z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungDZP.271.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0003
TitelZadanie/Część nr 1
BeschreibungŚwiadczenie usług przygotowywania i dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej leczących się w obiektach mieszczących się przy ul. Wyzwolenia 18 z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych
Interne KennungDZP.271.14.2026 zadanie nr 1
LosLOT-0004
TitelZadanie/Część nr 2
Beschreibungświadczenie usług przygotowywania i dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej leczących się w obiektach mieszczących się przy ul. Wyspiańskiego 21 z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych
Interne KennungDZP.271.14.2026 zadanie nr 2
LosLOT-0005
TitelZadanie/Część nr 3
Beschreibungświadczenie usług przygotowywania i dostarczania całodziennego wyżywienia dla pacjentów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej leczących się w obiekcie mieszczącym się przy ul. E. Plater 17 z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych
Interne KennungDZP.271.14.2026 zadanie nr 3