2. Verfahren
Verfahren
Titel: Markconsultatie Exploitatie kiosk zwembad De Sypel te Harderwijk
Beschreibung: Doel van deze consultatie Gezien de specifieke beheersstructuur met beperkte beleidsvrijheid en de directe afhankelijkheid van weersinvloeden en zwembadroosters, wil de gemeente de interesse van de opdracht toetsen in de markt. Het doel van deze marktconsultatie is om te inventariseren of er marktpartijen zijn voor wie een dergelijke specifieke opdrachtverlening passend en interessant is binnen hun eigen bedrijfsvoering. Wij nodigen u dan ook van harte uit om uw interesse kenbaar te maken.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55512000 Betrieb von Kantinen