279213-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – Hotel Květnice – interiér – 1. část
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHotel Květnice – interiér – 1. část
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž atypického nábytku do objektu Hotelu Květnice v Tišnově, a to v rozsahu řešeném v rámci 1. nadzemního podlaží (přízemí) hotelu. Atypický nábytek je tvořen především barem, vnitřními a venkovními stoly, lavicemi a obklady stěn.
Interne Kennung7946
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001