2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leerlingenvervoer schooljaar 2026-2027 e.v., gemeente Geldrop-Mierlo
Beschreibung: Middels deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst zorgdragen voor continuïteit in de uitvoering van het leerlingenvervoer. Het leerlingenvervoer moet op een verantwoorde wijze plaatsvinden, tegen acceptabele kosten voor de opdrachtgever en met een maatschappelijk verantwoorde inkomenspositie voor de opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0000