See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Periodieke rapportages Innovatiebeleid en Ondernemerschap (2020-2025)
Beschreibung: In de Strategische Evaluatie Agenda (SEA) van het ministerie van EZ zijn voor het jaar 2025 periodieke rapportages geprogrammeerd voor de thema’s Ondernemerschap en Innovatiebeleid. Een periodieke rapportage vormt het sluitstuk van een beleidsthema op de SEA. Een Periodieke rapportage geeft op themaniveau een totaalbeeld van de bereikte doelgroep, doeltreffendheid, doelmatigheid en de voorwaarden hiervoor. Daarvoor behelst een periodieke rapportage een synthese van de monitors, evaluaties en andere onderzoeken die gedurende de 4- tot 7-jarige looptijd van een SEA-thema zijn opgeleverd. Perceel 1: maximaal € 130.000,- exclusief btw. Perceel 2: maximaal € 160.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 202407017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Periodieke rapportage Innovatiebeleid
Beschreibung: In de Strategische Evaluatie Agenda (SEA) van het ministerie van EZ zijn voor het jaar 2025 periodieke rapportages geprogrammeerd voor de thema’s Ondernemerschap en Innovatiebeleid. Een periodieke rapportage vormt het sluitstuk van een beleidsthema op de SEA. Een Periodieke rapportage geeft op themaniveau een totaalbeeld van de bereikte doelgroep, doeltreffendheid, doelmatigheid en de voorwaarden hiervoor. Daarvoor behelst een periodieke rapportage een synthese van de monitors, evaluaties en andere onderzoeken die gedurende de 4- tot 7-jarige looptijd van een SEA-thema zijn opgeleverd. Dit perceel betreft de periodieke rapportage Innovatiebeleid. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument. Perceel 1: maximaal € 130.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Periodieke rapportage Ondernemerschap
Beschreibung: In de Strategische Evaluatie Agenda (SEA) van het ministerie van EZ zijn voor het jaar 2025 periodieke rapportages geprogrammeerd voor de thema’s Ondernemerschap en Innovatiebeleid. Een periodieke rapportage vormt het sluitstuk van een beleidsthema op de SEA. Een Periodieke rapportage geeft op themaniveau een totaalbeeld van de bereikte doelgroep, doeltreffendheid, doelmatigheid en de voorwaarden hiervoor. Daarvoor behelst een periodieke rapportage een synthese van de monitors, evaluaties en andere onderzoeken die gedurende de 4- tot 7-jarige looptijd van een SEA-thema zijn opgeleverd. Dit perceel betreft de periodieke rapportage Ondernemerschap, met als onderdeel hiervan een afzonderlijke evaluatie van het beleid gericht op het bevorderen van Menselijk kapitaal. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument. Perceel 2: maximaal € 160.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2