2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICINÁLNÍ PLYNY A PRONÁJEM TLAKOVÝCH LAHVÍ 2025-26
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek medicinálních plynů v odlehčených tlakových lahvích včetně jejich pronájmu pro potřeby přednemocniční neodkladné péče Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje, příspěvkové organizace. Výsledkem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to sice na 24 měsíců, s jedním účastníkem zadávacího řízení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: čerpání RD 1q2026