See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomsten uitvoeren grondzuigwerkzaamheden onderhoud leidingnet
Beschreibung: De gevraagde dienstverlening bestaat uit het wegzuigen van grond rond leidingen en leidingappendages en het in of naast een sleuf lossen van weggezogen grond. Bijkomende werkzaamheden kunnen zijn: • het over de lengte van een sleuf verdelen van geloste grond; • het over de lengte van een sleuf verdichten van geloste grond; • het afvoeren van weggezogen grond; • het aanvoeren van zand. Het doel van de aanbesteding is het op een transparante, eerlijke en efficiënte manier gunnen van twee raamovereenkomsten: 1. één raamovereenkomst met de winnende Inschrijver van Perceel 1 Raamovereenkomst uitvoeren grondzuigwerkzaamheden bij preventief onderhoud leidingnet, en 2. één raamovereenkomst met de winnende Inschrijver van Perceel 2 uitvoeren grondzuigwerkzaamheden correctief onderhoud leidingnet. De werklocaties kunnen zich bevinden in het hele voorzieningsgebied van PWN met uitzondering van de gemeente Texel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112500 Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Raamovereenkomst uitvoeren grondzuigwerkzaamheden preventief onderhoud leidingnet
Beschreibung: De gevraagde dienstverlening bestaat uit het wegzuigen van grond rond leidingen en leidingappendages en het in of naast een sleuf lossen van weggezogen grond. Bijkomende werkzaamheden kunnen zijn: • het over de lengte van een sleuf verdelen van geloste grond; • het over de lengte van een sleuf verdichten van geloste grond; • het afvoeren van weggezogen grond; • het aanvoeren van zand.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Raamovereenkomst uitvoeren grondzuigwerkzaamheden correctief onderhoud leidingnet
Beschreibung: De gevraagde dienstverlening bestaat uit het wegzuigen van grond rond leidingen en leidingappendages en het in of naast een sleuf lossen van weggezogen grond. Bijkomende werkzaamheden kunnen zijn: • het over de lengte van een sleuf verdelen van geloste grond; • het over de lengte van een sleuf verdichten van geloste grond; • het afvoeren van weggezogen grond; • het aanvoeren van zand; Het organiseren van een 24 x 7 consignatiedienst is onderdeel van de opdracht.