2. Verfahren
Verfahren
Titel: Total Engineering SBO Universum
Beschreibung: De aanbestedende dienst Stichting Innoord nodigt marktpartijen uit voor een Europese niet-openbare aanbesteding voor een Total Engineering-opdracht ten behoeve van de vernieuwbouw van SBO Universum en de nieuwbouw van een gymzaal in Amsterdam-Noord. De opdracht omvat het integraal ontwerpen en adviseren (architectuur, constructies, installaties en overige adviesdisciplines) vanaf het structuurontwerp tot en met het technisch ontwerp en de ondersteuning tijdens de uitvoering. De aanbesteding bestaat uit een selectiefase en een gunningsfase, waarbij in de selectiefase maximaal drie gegadigden worden geselecteerd voor deelname aan de gunningsfase. De opdracht omvat een Total Engineering-opdracht voor de vernieuwbouw van het onderwijsgebouw van SBO Universum en de nieuwbouw van een gymzaal in Amsterdam-Noord. De totale omvang betreft circa 2.877 m² BVO, bestaande uit: Vernieuwbouw onderwijsgebouw: ca. 2.269 m² BVO Nieuwbouw gymzaal: ca. 608 m² BVO De werkzaamheden omvatten het integraal ontwerpen en adviseren (architectuur, constructies, installaties en overige adviesdisciplines) vanaf het structuurontwerp tot en met het technisch ontwerp, met optioneel het uitvoeringsgereed ontwerp en ondersteuning tijdens de uitvoering.
Interne Kennung: PM2024-092
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Fase 1 – Selectie: Alle geïnteresseerde partijen kunnen zich aanmelden. De selectie vindt plaats op basis van uitsluitingsgronden, minimumeisen en selectiecriteria. Fase 2 – Gunningsfase: De drie best beoordeelde partijen worden uitgenodigd een inschrijving en presentatie te doen. In deze fase vindt de kwalitatieve beoordeling plaats op basis van een vast honorarium. Leidend uitgangspunt is dat inschrijvers met een beperkte inspanning kunnen deelnemen, terwijl de aanbestedende dienst voldoende inzicht verkrijgt in kwaliteit, visie, samenwerking en uitvoerbaarheid van de aanbieding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1