279372-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Praní, čištění a pronájem zdravotnického prádla a oděvů pro lokality ONN a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPraní, čištění a pronájem zdravotnického prádla a oděvů pro lokality ONN a.s.
BeschreibungPředpokládaná hodnota opce určená zadavatelem postupem podle § 16 a násl. ZZVZ činí 17.500.000 Kč bez DPH. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 vyhrazuje právo využít opční právo k prodloužení platnosti rámcové smlouvy. Opční právo je zadavatel oprávněn uplatnit vůči dodavateli, s nímž bude uzavřena smlouva, kdykoliv během platnosti a účinnosti smlouvy, nejpozději však 3 měsíce pře uplynutím platnosti rámcové smlouvy. V případě využití opčního práva zadavatelem uzavřou smluvní strany dodatek ke smlouvě.
Vorherige Bekanntmachung11057-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensToto oznámení se týká oznámení o plnění rámcové smlouvy za II.Q.2024 ve výši 8.740.349,60 Kč bez DPH.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je poskytnutí služeb komplexního servisu praní a čištění zdravotnického prádla a oděvů pro jednotlivé lokality zadavatele. Požadavky zadavatele na předmět plnění jsou stanoveny v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung004/KS/2023/OŘ
Optionen
Beschreibung der OptionenUplatnění opčího práva na prodloužení platnosti rámcové smlouvy