See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakładanie i pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy w 2026 roku, TZOM Ogrodowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakładanie i pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy w 2026 roku na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, w obrębie TZOM Ogrodowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 200 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 126308-2026
Interne Kennung: ZP.26.14.2026.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001