279385-2026 - Wettbewerb
Polen – Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel – Sukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa utwardzanego światłem UV oraz UV LED
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa utwardzanego światłem UV oraz UV LED
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa utwardzanego światłem UV oraz UV LED 2. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 44160000-9 – rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungSukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa utwardzanego światłem UV oraz UV LED
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa utwardzanego światłem UV oraz UV LED 2.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 44160000-9 – rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungSukcesywne dostawy materiałów do naprawy kanałów metodą rękawa utwardzanego światłem UV oraz UV LED; FZ.270.5.2026.MG3