See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych do Apteki Zakładowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Lublinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych/materiałów opatrunkowych do Apteki Zakładowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Lublinie, z podziałem na dwie części, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 8 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio do poszczególnych części – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania. Część I - produkty lecznicze i wyroby medyczne, grupa CPV 33.69.00.00-0 Część II – materiały medyczne (opatrunkowe), grupa CPV 33140000
Interne Kennung: D/kw.2232.6.2026.RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych/materiałów opatrunkowych do Apteki Zakładowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Lublinie, z podziałem na dwie części, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 8 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio do poszczególnych części – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępnione na stronie internetowej: Platforma e- Zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I- zakup i dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 8 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio do poszczególnych części – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania. Wszystkie produkty lecznicze muszą posiadać rejestrację leku, (pozwolenie na dopuszczenie do obrotu) zgodnie z ustawą Prawo farmaceutyczne lub status wyrobu medycznego w rozumieniu przepisów Ustawy o wyrobach medycznych. Dla każdego wyrobu medycznego na żądanie Zamawiającego Wykonawca dostarcza deklarację zgodności. Zamawiający nie dopuszcza dostaw produktów leczniczych będących suplementem diety lub kosmetykami. Termin ważności oferowanych produktów nie może być krótszy niż 1 rok (licząc od daty dostawy) do końca okresu przydatności, chyba, że Zamawiający wyrazi zgodę na przyjęcie produktu z krótszą datą ważności. Zamawiający może przyjąć generyki (odpowiedniki) produktów farmaceutycznych pozostające w dyspozycji Wykonawcy, w ramach oferowanego asortymentu. W takim przypadku Zamawiający zapłaci za dostarczone generyki (odpowiedniki) cenę nie wyższą, niż cena produktu z podpisanej umowy. Ilości szacunkowe dostarczanych produktów leczniczych wyszczególnionych w załączniku nr 8 mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy przy zachowaniu ceny jednostkowej, z zastrzeżeniem że wartość umowy nie zostanie przekroczona. Ostateczna ilość zamawianych ww. artykułów będzie wynikała z faktycznych potrzeb zamawiającego w okresie obowiązywania umowy.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II- materiały medyczne (opatrunkowe)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 8 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio do poszczególnych części – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania. Ilości szacunkowe dostarczanych produktów leczniczych wyszczególnionych w załączniku nr 8 mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy przy zachowaniu ceny jednostkowej, z zastrzeżeniem że wartość umowy nie zostanie przekroczona. Ostateczna ilość zamawianych ww. artykułów będzie wynikała z faktycznych potrzeb zamawiającego w okresie obowiązywania umowy.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel