2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging afronding onderhandelingsprocedure zonder aankondiging en Vrijwillige transparantie vooraf inzake Kleinschalige voorziening met de mogelijkheid tot vrijheidsbeperkende maatregelen
Beschreibung: Deze kennisgeving wordt gepubliceerd om te voldoen aan het transparantiebeginsel en om marktpartijen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de voorgenomen gunning aan Stichting Elker. De aanbestedende dienst is van oordeel dat er geen daadwerkelijke mededinging mogelijk is om technische redenen. Voor nadere informatie over deze onderbouwing verwijzen wij u naar de bijlage, u kunt deze bijlage opvragen via RIGG.inkoop@groningen.nl. De verwachte opdrachtwaarde bedraagt € 77,5 miljoen. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze kennisgeving wordt gepubliceerd om te voldoen aan het transparantiebeginsel en om marktpartijen in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van de voorgenomen gunning aan Stichting Elker. De aanbestedende dienst is van oordeel dat er geen daadwerkelijke mededinging mogelijk is om technische redenen. Voor nadere informatie over deze onderbouwing verwijzen wij u naar de bijlage.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kleinschalige voorziening met de mogelijkheid tot vrijheidsbeperkende maatregelen
Beschreibung: Uitvoeren van maatregelen KV-VBM zoals bedoeld in artikel 6.1.2, 6.1.3 en 6.1.4 van de Jeugdwet. 77,5 miljoen
Interne Kennung: 1