See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przetworów nabiałowych i tłuszczowych oraz mleczarskich dla Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa przetworów nabiałowych i tłuszczowych oraz mleczarskich dla Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 pakiety.
Interne Kennung: WSM/DZP/381-4791/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa przetworów nabiałowych i tłuszczowych oraz mleczarskich dla Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm