2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-141/2026 ZEC Grudziądz -Kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego ( grupy E) do JW. w m. Kutno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego ( grupy E) do budynku kotłowni na terenie Jednostki Wojskowej w m. Kutno.
Interne Kennung: SVA/4620-141/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo niezrealizowania do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 30% zakresu przedmiotu umowy określonego w formularzu cenowym(zał. 7 do SWZ). Realizacja postanowienia, o którym mowa powyżej, nastąpi w przypadku wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, tj. dodania nowych punktów poboru gazu w ramach grup taryfowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia lub zwiększenia/zmniejszenia zapotrzebowania na dostawę paliwa gazowego w posiadanych już punktach poboru gazu spowodowaną zwiększoną lub zmniejszoną ilością żołnierzy na kompl. wojskowym. O skorzystaniu z uprawnienia, o którym mowa powyżej, Zamawiający poinformuje Dostawcę w formie pisemnej lub elektronicznej (za pośrednictwem poczty elektronicznej) na adres wskazany w umowie, z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem przed planowaną zmianą zakresu realizacji umowy.